Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Предмет закупівлі: Послуги з поховання невідомих в населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 21:2015 – 98370000-7Поховальні та супутні послуги).

Код СРV: 98370000-7 – Поховальні та супутні послуги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-13-007245-a

Обгрунтування доцільності закупівлі:

Статтею 8 Закону України "Про поховання та похоронну справу" передбачено, що органи місцевого самоврядування та їх виконавчі органи в межах своєї компетенції вирішують питання про надання за рахунок коштів місцевих бюджетів ритуальних послуг у зв'язку з похованням самотніх громадян.

Згідно статті 16 Закону України "Про поховання та похоронну справу" поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів здійснюється за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженим рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, до завдань Департаменту віднесено участь у формуванні та реалізації єдиної політики міської ради у житлово-комунальному господарстві Білоцерківської міської територіальної громади та розробці механізмів реалізації прийнятих ними рішень.

Відповідно до п. 3.20. додатку до рішення Білоцерківської міської ради № 674-28-VI від 16 серпня 2012 року "Про Порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань в місті Біла Церква", поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів надається земельна ділянка під одинарне поховання. Поховання зазначених осіб проводиться з відома органів внутрішніх справ та департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради за кошти місцевого бюджету.

З викладеного вбачається, що організація поховання невідомих в населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади відноситься до повноважень Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі послуг з поховання невідомих в населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 21:2015 – 98370000-7 – Поховальні та супутні послуги) визначено із урахуванням вимог розділу 4 Державних санітарних правил та норм "Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України", затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України 01.07.1999 № 28 та даних щодо проведення аналогічних закупівель у попередні періоди.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Вимоги щодо технічних та якісних характеристик предмету закупівлі визначено із урахуванням вимог розділу 4 Державних санітарних правил та норм "Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України", затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України 01.07.1999 № 28 та даних щодо проведення аналогічних закупівель у попередні періоди.

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі послуг з поховання невідомих в населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 21:2015 – 98370000-7 – Поховальні та супутні послуги) розрахована відповідно до Закону України "Про поховання та похоронну справу", наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 194 19.11.2003, наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 193 19.11.2003, Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 756 від 22.12.2020 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), яке складено з урахуванням вимог Державних санітарних правил та норм "Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України", затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України 01.07.1999 № 28 та складає 284 500,00 грн. з ПДВ.

Опубліковано: 14 грудня 2021 року