Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Поточний ремонт алеї на території ж/м «Піщаний» м. Біла Церква (встановлення малої архітектурної форми з брендом міста) (код ДК 021:2015 – 45220000-5 -Інженерні та будівельні роботи)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі.

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

 

Предмет закупівлі:  Поточний  ремонт алеї на території ж/м «Піщаний» м. Біла Церква  (встановлення малої архітектурної форми з брендом міста) (код ДК 021:2015 – 45220000-5 -Інженерні та будівельні роботи)

 

Код CPV: код ДК 021:2015 – 45220000-5 -Інженерні та будівельні роботи

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-10-012083-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

         Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, Департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема: виконання комплексу заходів з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. Оскільки до послуг з утримання елементів благоустрою відносяться поточний  ремонт алеї на території ж/м «Піщаний» м. Біла Церква  (встановлення малої архітектурної форми з брендом міста) дані послуги планується виконати до 24 грудня 2021 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид послуг заплановано у розмірі 446 991,60 грн. 

 

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі поточний  ремонт алеї на території ж/м «Піщаний» м. Біла Церква  (встановлення малої архітектурної форми з брендом міста) визначено на підставі дефектного акту та ескізного проекту складеного із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

          Технічні та якісні характеристики закупівлі, зазначені в технічному завданні до предмету закупівлі із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами). Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до складеного дефектного акту.

 

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення:

Очікувана вартість закупівлі розрахована відповідно до будівельних норм і правил за допомогою ліцензійного програмного комплексу АВК-5 на підставі технічного завдання (якісні та кількісні характеристики), що розробляється з урахуванням вимог Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства України від 23.09.2003 № 154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів» (далі Наказ). На підставі технічного завдання підготовленого на основі дефектного акту та ескізного проекту, розраховано локальний кошторис на будівельні роботи, у якому і визначено очікувану вартість закупівлі. Очікувана вартість закупівлі складає 446 991,60 грн., з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.

 

 

Особа відповідальна за складання технічного завдання:                                     С. О. Мацькевич

Особа відповідальна за здійснення розрахунку:                                                   Л. П. Богачук

Начальник управління:                                                                                            А. В. Колотницька

 


Опубліковано: 10 листопада 2021 року
Поділитися