Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Залізнична в м. Біла Церква Київської області (Код ДК 021:2015 – 45233000-9 – Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його

очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Предмет закупівлі: Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Залізнична в    м. Біла Церква Київської області (Код ДК 021:2015 – 45233000-9 – Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг).

Код СРV: 45233000-9 – Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-10-011727-a

Обґрунтування доцільності закупівлі: Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами.

Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби.

         Згідно з Положенням про Департамент житлово-комунального  господарства Білоцерківської міської ради, затвердженого рішенням Білоцерківської  міської ради від 29 квітня 2021 року № 545-12-VIII, Департамент відповідно до покладених на нього завдань організовує та виконує функції замовника, зокрема: виконання комплексу заходів з утримання, поточного ремонту, капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів та елементів благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади. Роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вулиці Залізнична в м. Біла Церква Київської області планується виконати до 15 грудня 2022 року. Розмір бюджетних призначень на цей вид робіт планується у 2021 році –1 051 872,00 грн. 

Обґрунтування обсягів закупівлі: Обсяг закупівлі робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Залізнична в м. Біла Церква Київської області визначено на підставі дефектного акту, складеному із урахуванням вимог Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Технічні та якісні характеристики закупівлі визначено відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації на Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Залізнична в м. Біла Церква Київської області.

Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації, яка пройшла експертизу і отримала позитивний висновок (№ 34555 від 19.05.2021 р.).

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення: Очікувана вартість закупівлі робіт з капітального дорожнього покриття визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації та з урахуванням видів та обсягів робіт, що планується закупити, відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» і складає - 3 070 722,00 грн.

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі відповідає розрахунку видатків до кошторису Департаменту на 2021 рік (спеціальний фонд) за КПКВК 1217363/1 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».                 


Опубліковано: 11 листопада 2021 року
Поділитися