Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

опалення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Головний розпорядник коштів: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

Предмет закупівлі: Теплова енергія: опалення (CPV) : 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

 

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-17-003130-c

 

Обґрунтування доцільності закупівлі: закупівля теплової енергії для опалення будівлі Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради (09100, вул. А.Шептицького 2, м. Біла Церква Київської області) 

 

Обґрунтування обсягів закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору до 31.12.2022р.

Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єкта замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного періоду, становить 118 Гкал до 31.12.2022 р.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Транспортування теплової енергії (транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами) відповідно до статті 5 Закону України «Про природні монополії» є сферою діяльності суб’єктів природних монополій, що є  підставою для застосування переговорної процедури закупівлі.

До будівлі Депараменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради (09100, вул. А.Шептицького 2, м. Біла Церква Київської області) підведені теплові мережі для транспортування теплової енергії (постачання пари та гарячої води), які належать виключно Комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА», альтернатива постачання теплової енергії іншим постачальником відсутня з технічних причин.

У відповідності до пункту 283 Зведеного переліку суб’єктів природних монополій (станом на 30.11.2021р.), розміщеного на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України, КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» займає монопольне становище на ринку надання послуг з транспортування теплової енергії в Київській області.

Зважаючи на вищенаведене, отримання теплової енергії неможливе від інших постачальників, окрім як КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА», що є єдиним постачальником теплової енергії за адресою: м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2.

 

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі: 446 914,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської Ради від 28 грудня 2021 року № 909 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської Ради від 12 листопада 2021 року № 789 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій  та послугу постачання горючої води для потреб бюджетних установ КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» в якому встановлено тариф на теплову енергії для бюджетних установ -  3157,71 грн./Гкал (без ПДВ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Опубліковано: 20 січня 2022 року
Поділитися