Головний розпорядник коштів: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

Предмет закупівлі: Електрична енергія для освітлення вулиць населених пунктів Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 021:2015 - 09310000-5 - електрична енергія)

Код CPV: 09310000-5 - електрична енергія

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-13-002872-c

Обґрунтування доцільності закупівлі: для забезпечення безперебійного функціонування населених пунктів Білоцерківської міської територіальної громади.

Обґрунтування обсягів закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору до 28.02.2022 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кіловат-година, яка дорівнює кількості енергії, спожитої пристроями потужністю в один кіловат протягом однієї години. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання попереднього календарного періоду, становить 78 088 кВт. Год.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-УШ, Правилами роздрібного ринку електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312) (далі-ПРРЕЕ), Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1469), Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1470), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсації споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства у сфері електроенергетики, які регулюють взаємовідносини сторін в процесі постачання електричної енергії.

Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу І ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання - це перелік визначених Регулятором показників (і їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі:

Відповідно до абз. 5 п. 3 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується» з урахуванням абз. 1 ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, ......... з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю».

Обсяг та загальну суму закупівлі електричної енергії для освітлення вулиць населених пунктів Білоцерківської міської територіальної громади, а саме:

1. Загальний обсяг електричної енергії для освітлення вулиць населених пунктів Білоцерківської міської територіальної громади становить – 78 088 кВт/год.

1. Оціночна вартість обсягів електричної енергії для освітлення вулиць населених пунктів Білоцерківської міської територіальної громади становить: 404 547,69 грн. (з ПДВ).

Опубліковано: 20 січня 2022 року