Відомості про житлові приміщення у власності громади

З метою отримання ефективного інструменту закріплення кваліфікованих кадрів в закладах бюджетної сфери, міських комунальних підприємствах, створення додаткових стимулів для працевлаштування молодих спеціалістів, сприятливих умов для забезпечення житлом пільгових категорій громадян, в місті  з 2013 року діє Програма забезпечення жителів міста Біла Церква муніципальним житлом, дію якої продовжено до 2024 року рішенням Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2018 року № 3035-60-VII. 


Детальніше з відповідною Програмою можна ознайомитись за посиланням:

- протягом 2015- 2019 років по «Програмі забезпечення жителів міста муніципальним житлом» було надано в користування 88 кімнат в гуртожитках міста Біла Церква.  

- завдяки дії «Програми забезпечення жителів міста муніципальним житлом» на 2019- 2024 років мешканці міста перебачені в пунктах програми мають можливість відшкодування 50% вартості придбаних квартир.

Станом на січень місяць 2021 р. житлові приміщеня в оренду не надавались, вільні житлові приміщення відсутні. 

В місті Біла Церква в наявності 357 житлових приміщень, які включені в число "Службове" та використовуються для проживання працівників комунальних підприємств, правоохороних, судових органів, органів прокуратури та військовослужбовців ЗСУ.

У житловому фонді Соціального призначення наявне 1 житлове приміщення, призначене для забезпеченням житлом дітей -сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.


Опубліковано: 15 листопада 2019 року
Поділитися