Довідки і документи

Щоб отримати довідку ВПО українцям, які евакуювалися з регіонів, де тривають бойові дії, потрібно звернутись до Центру допомоги внутрішньо переміщеним особам (приміщення Молодіжного центру)  за адресою: бульвар Михайла Грушевського, 6, місто Біла Церква, Київська область.

Для отримання довідки потрібно заповнити заяву встановленого зразка; мати при собі документ, який посвідчує особу й підтверджує громадянство України. У разі відсутності в документі відмітки про реєстрацію, потрібно підтвердити факт проживання у регіоні, де тривають бойові дії. Якщо є діти, то потрібно також мати свідоцтво про народження дітей.

Заяву внутрішньо переміщені особи, а також неповнолітні діти (14-18 років) подають особисто. Діти до 14 років або недієздатні особи – через законного представника.

Також статус ВПО для себе і своїх дітей можна оформити онлайн за допомогою мобільного застосунку «Дія».


Цифрові документи у Дії

Цифровим паспортом у Дії ви можете користуватися на території України, так само як і паперовим або пластиковим. З Е-паспортом ви можете спокійно проходити блокпости та показувати його поліції.

Паспортні послуги

Для виготовлення паспорта громадянина України (ID-картка)/для виїзду за кордон необхідно звернутися до Білоцерківського міського відділу ДМС України у Київській області.

Прийом відвідувачів — згідно із записом: https://dmsu.gov.ua/services/online.html. 

З переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням dmsu.gov.ua/.

Щоб продовжити термін закордонного паспорта для повнолітньої особи необхідно мати: паспорт громадянина України для виїзду за кордон; паспорт громадянина України. Для дітей: дитячий паспорт громадянина України для виїзду за кордон; паспорт громадянина України законного представника/якщо один із батьків іноземець — довідку про реєстрацію громадянином України; свідоцтво про народження дитини.

Важливо! Продовжити термін паспорта можна тільки на наступний день після закінчення його терміну дії.

Для вклейки фото дитини у паспорт одного з батьків потрібно:

✔️ свідоцтво про народження дитини (якщо дитині від 14-ти років потрібно мати паспорт громадянина України у формі ID-картки);

✔️ 2 фотокартки дитини розміром 3,5×4,5 (кольорові, матові);

✔️ паспорт громадянина України для виїзду за кордон того з батьків, куди буде вклейка фото; паспорт громадянина України того з батьків, хто подає документи.

Зверніть увагу! Присутність дитини до 16 років не є обов'язковою, після 16 — обов'язковою.


Графік роботи: 

- Понеділок: вихідний;
- Вівторок: 09:00-18:00, перерва: 13:00-13:45;
- Середа: 09:00-18:00, перерва: 13:00-13:45;
- Четвер: 09:00-18:00, перерва: 13:00-13:45;
- П’ятниця: 09:00-18:00, перерва: 13:00-13:45;
- Субота: 09:00-16:45, перерва: 13:00-13:45;
- Неділя: вихідний.

Контакти: (04563) 5-95-44, (04563) 5-55-45


Реєстрація новонародженої дитини

Послуга єМалятко уже відновила свою роботу, замовити онлайн можна на порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/yemalyatko

Також народження малюка можна зареєструвати офлайн. Для цього необхідно звернутися до відділів державної реєстрації актів цивільного (ДРАЦС). Вони працюють у штатному режимі окрім міст та районів, де ведуться активні бойові дії.

У місті Біла Церква відділ реєстрації актів цивільного стану Білоцерківського міськрайонного управління юстиції знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 22

Графік роботи:
- Вівторок з 9.00 до 20.00;
- Середа, четвер, п’ятниця з 9.00 до 18.00;
- Субота з 9.00 до 16.45. Перерва з 13.00 до 13.45.

Телефон: 5-34-39, 5-34-40

☝️ Ви можете зареєструвати дитину в будь-якому відділі, який працює, незалежно від місця народження дитини та місця проживання батьків.

Для державної реєстрації народження необхідно подати: паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства) суб’єкта звернення; документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини; рішення суду, постановлене відповідно до статті 317 Цивільного процесуального кодексу України, про встановлення факту народження, що відбулося на тимчасово окупованій території України; документи, необхідні для визначення походження дитини від батьків, передбачені частиною першою статті 122.

Порядок відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно

 


Опубліковано: 28 лютого 2023 року
Поділитися