Про оголошення конкурсу на керівника спеціалізованого формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді “Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей ”

20 січня 2017 року
Поділитися

  Конкурс завершено 

_______________________________________________________________

 

   Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови від 04 листопада 2016 року № 396-К «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівника спеціалізованого формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді «Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей»

 

Оголошується конкурс на керівника спеціалізованого формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді “Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей ”.

 

Вимоги до претендентів на керівника спеціалізованого формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді “Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей” :

1. Громадянство України;

2. Вільне володіння державною (українською) мовою;

3. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)

4. Високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

 

Документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсному відборі на посаду, біографічна довідка, ксерокопія трудової книжки, копії документів про освіту, мотиваційного листа і перспективного плану роботи спеціалізованого формування «Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей»; подаються до Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: б-р Олександрійський,113, м. Біла Церква, Київська область, 09100.

 

До участі у конкурсному відборі не допускаються особи, які:

1. Визнані в установленому порядку недієздатними;

2. Мають судимість;

3. У разі призначення на посаду будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

4. Позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

5. Особи, які на громадських засадах чи в інший спосіб призначені радниками міського голови;

6. Голови громадських організацій, зареєстрованих в установленому порядку та відображених в єдиному державному реєстрі;

7. Члени конкурсної комісії по призначенню керівника спеціалізованого формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей»;

8. В інших випадках, установлених законами.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. Додаткова інформація за тел. 6-66-55.

_______________________________________________________

Генник Артем Владисловович

Пахомов Артем Альбертович

Яценко Дмитро Олександрович