Безпечне місто Біла Церква

91 камер, які під’єднані до єдиної міської системи відеоспостереження в рамках впровадження програми «Безпечне місто Біла Церква» (СМАРТ-СІТІ: Безпека)», вже працюють в нашому місті. З загальної кількості підключених камер - 30 зі Smart-функціями. 4 камери передають зображення до моніторингового центру від приватних суб’єктів, які долучилися до єдиної міської системи відеоспостереження.

Програма «Безпечне місто Біла Церква» прийнята для підвищення рівня громадської безпеки та безпеки середовища проживання шляхом впровадження в місті комплексної інформаційно-аналітичної системи для забезпечення належного моніторингу, виявлення та запобігати потенційним загрозам на важливих об’єктах міста, об’єктах благоустрою та комунальної сфери, швидкого реагування та централізованого управління життєдіяльністю міста.

Створено й обладнано моніторинговий центр, куди надходить зображення з відеокамер. Вже зараз функціонує система розпізнавання номерів автомобілів з камер, які обладнані на в’їздах, виїздах з Білої Церкви. Поступово до єдиного міського відеоспостереження будуть підключатися заклади, підприємства та установи комунальної власності. .  Приватні особи та суб’єкти господарювання також можуть приєднатися до системи та зробити місто безпечнішим.

 


Поділитися