Пленарне засідання
другої сесії
Білоцерківської міської
ради VIII скликання
10.12.2020 10:02:36
Білоцерківська міська рада
6135
10.12.2020 10:17:07
41
43
Питання № 01
Про відкриття пленарного засідання позачергової другої сесії Білоцерківської міської ради VIII скликання
42
0
0
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6136
10.12.2020 10:28:48
41
43
Питання № 02
Про затвердження порядку денного позачергової другої сесії Білоцерківської міської ради VIII скликання
27
5
9
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Утр.
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Проти
Коноплястий Максим Ігорович
Утр.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Проти
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Утр.
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Проти
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Проти
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
Утр.
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6137
10.12.2020 10:49:35
41
43
Питання № 1
Про утворення лічильної комісії Білоцерківської міської ради
27
4
11
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Проти
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Проти
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Проти
Коноплястий Максим Ігорович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Утр.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Проти
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Утр.
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Утр.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Утр.
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
Проти
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Проти
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6139
10.12.2020 11:47:53
41
43
Питання № 3
Про початок реорганізації Вільнотарасівської сільської ради, Глушківської сільської ради, Дроздівської сільської ради, Пилипчанської сільської ради, Піщанської сільської ради, Сидорівської сільської ради, Терезинської селищної ради, Томилівської сільської ради, Храпачанської сільської ради, Шкарівської сільської ради шляхом приєднання до Білоцерківської міської ради
41
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6140
10.12.2020 12:10:51
41
43
Питання № 4
Про затвердження Регламенту Білоцерківської міської ради VIII скликання
23
0
0
19
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Н/Г
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Н/Г
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Н/Г
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Н/Г
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
Н/Г
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Н/Г
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Н/Г
Плєшакова Олена Анатоліївна
Н/Г
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6141
10.12.2020 14:22:26
41
43
Питання № 5
Про затвердження Положення про постійні комісії Білоцерківської міської ради
25
1
8
7
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Проти
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Проти
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Проти
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6142
10.12.2020 14:36:37
41
43
Питання № 6
Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій
6
1
4
30
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Н/Г
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
Н/Г
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
Н/Г
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
Проти
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
Н/Г
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
Н/Г
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Н/Г
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Плєшаков Анатолій Васильович
Н/Г
Плєшакова Олена Анатоліївна
Н/Г
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
Н/Г
6143
10.12.2020 14:53:28
41
43
Питання № 7
Про внесення змін до рішення міської ради від 16 квітня 2020 р. № 5211-95-VІІ "Про затвердження Програми щодо здійснення комплексних заходів, спрямованих на ліквідацію та запобіганню поширення на території міста Біла Церква гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”
40
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6144
10.12.2020 14:58:30
41
43
Питання № 8
Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 р. № 4768-86-VІІ «Про бюджет м. Біла Церква на 2020 рік»
41
0
0
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6145
10.12.2020 15:00:10
41
43
Питання № 9
Про внесення змін до рішення Пилипчанської сільської ради від 17 грудня 2019 р. № 27-654 «Про бюджет Пилипчанської сільської ради на 2020 рік»
37
2
0
2
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Утр.
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
Утр.
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
За
6146
10.12.2020 15:01:23
41
43
Питання № 10
Про внесення змін до рішення Шкарівської сільської ради від 23 грудня 2019 р. № 35-403 «Про бюджет Шкарівської сільської ради на 2020 рік»
38
2
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Утр.
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
Утр.
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
За
6147
10.12.2020 15:02:12
41
43
Питання № 11
Про внесення змін до рішення Терезинської селищної ради від 17 грудня 2019 р. № 40-296-VІІ «Про бюджет Терезинської селищної ради на 2020 рік»
41
0
0
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6151
10.12.2020 10:28:01
41
43
До порядку денного
Пропозиція (Нагорний Г.В.)
18
2
12
10
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Проти
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Проти
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Проти
Денисенко Дмитро Михайлович
Проти
Денисенко Олег Михайлович
Проти
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Проти
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Проти
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Утр.
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Проти
Мазуревич Дмитро Володимирович
Утр.
Масюк Сергій Миколайович
Проти
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Проти
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Проти
6152
10.12.2020 10:42:23
41
43
До питання №1
Пропозиція (Поліщук)
24
5
9
4
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Утр.
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Утр.
Коноплястий Максим Ігорович
Утр.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Проти
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Утр.
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Проти
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Проти
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Проти
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6153
10.12.2020 10:46:26
41
43
До питання №1
Пропозиція (Гумен)
18
6
2
16
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Утр.
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Проти
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Утр.
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Утр.
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Утр.
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Утр.
6154
10.12.2020 10:46:59
41
43
До питання №1
Пропозиція (Гопайнич)
21
7
1
13
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
Утр.
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Утр.
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Проти
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Утр.
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Утр.
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Утр.
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Утр.
6155
10.12.2020 10:47:52
41
43
До питання №1
Пропозиція (Кошляк)
27
6
7
2
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Проти
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Утр.
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Утр.
Коноплястий Максим Ігорович
Утр.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Утр.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Проти
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Утр.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Утр.
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
Проти
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6156
10.12.2020 10:48:22
41
43
До питання №1
Пропозиція (Вовкотруб)
26
3
8
5
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Н/Г
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Утр.
Коноплястий Максим Ігорович
Утр.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Проти
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Проти
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Утр.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
Проти
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6157
10.12.2020 10:48:52
41
43
До питання №1
Пропозиція (Масюк)
24
3
8
7
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Проти
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Утр.
Коноплястий Максим Ігорович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Утр.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Проти
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Утр.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6158
10.12.2020 11:17:11
41
43
Про затвердження бюлетеня
До питання №2 Про обрання секретаря Білоцерківської міської ради
27
9
3
3
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Утр.
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Утр.
Коноплястий Максим Ігорович
Утр.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Утр.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Утр.
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Утр.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Утр.
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
Утр.
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6159
10.12.2020 11:45:39
41
43
Про затвердження протоколу
До питання №2 Про обрання секретаря Білоцерківської міської ради
22
6
4
10
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Утр.
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
Утр.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Утр.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Проти
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Утр.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Утр.
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6160
10.12.2020 12:08:44
41
43
До питання № 4
Пропозиція (Смуток)
23
0
2
17
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Н/Г
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Н/Г
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Н/Г
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Н/Г
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Проти
Коноплястий Максим Ігорович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Н/Г
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Н/Г
Плєшакова Олена Анатоліївна
Н/Г
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6161
10.12.2020 12:09:13
41
43
До питання № 4
Пропозиція 2
23
0
0
19
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Н/Г
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Н/Г
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Н/Г
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Н/Г
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
Н/Г
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Н/Г
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Н/Г
Плєшакова Олена Анатоліївна
Н/Г
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6162
10.12.2020 12:40:38
41
43
До питання № 4
Пропозиція (Місевра)
18
0
2
22
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Н/Г
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Н/Г
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Проти
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Н/Г
6163
10.12.2020 12:45:32
41
43
До питання № 4
Пропозиція (Король)
18
3
1
20
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Утр.
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Н/Г
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Утр.
6164
10.12.2020 12:46:03
41
43
До питання № 4
Пропозиція 2 (Король)
18
1
2
21
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Н/Г
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Проти
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Н/Г
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Н/Г
6165
10.12.2020 14:06:57
41
43
До питання №4
Про повернення до голосування
27
1
4
7
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Відс.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Проти
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Відс.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Утр.
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6166
10.12.2020 14:07:37
41
43
До питання № 4
Переголосування
23
2
10
4
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Проти
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Проти
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Проти
Коноплястий Максим Ігорович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Відс.
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Проти
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Утр.
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Відс.
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Проти
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6167
10.12.2020 14:28:56
41
43
До питання № 6
Пропозиція (Місевра)
18
5
1
17
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Утр.
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Утр.
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Проти
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Утр.
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Утр.
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Н/Г
6168
10.12.2020 14:34:43
41
43
До питання № 6
Пропозиція (Король)
18
2
1
20
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Н/Г
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Н/Г
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Утр.
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Н/Г
6169
10.12.2020 14:37:31
41
43
Питання № 6
Про повернення до голосування
23
1
4
13
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Н/Г
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Н/Г
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Н/Г
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Проти
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Н/Г
Коноплястий Максим Ігорович
Н/Г
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Проти
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Н/Г
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Проти
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Н/Г
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6170
10.12.2020 14:38:07
41
43
Питання № 6
Переголосування
23
1
10
7
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
За
Балановський Олександр Володимирович
За
Вакуленко Михайло Іванович
Н/Г
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Головаш Андрій Євгенійович
Проти
Голотюк Тетяна Анатоліївна
За
Гопайнич Микола Ярославович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
Н/Г
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
За
Денисенко Олег Михайлович
За
Джегур Геннадій Васильович
Проти
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Дога Ірина Пантеліївна
За
Долід Станіслав Васильович
За
Іванов Микола Миколайович
Н/Г
Киришун Дмитро Володимирович
За
Коваленко Назар Вікторович
Проти
Коноплястий Максим Ігорович
Проти
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Король Андрій Петрович
Н/Г
Кошляк Юрій Миколайович
За
Красношапка Ірина Юріївна
Проти
Крижешевська Леся Юріївна
За
Ляшенко Анатолій Вікторович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
За
Місевра Юлія Анатоліївна
Проти
Нагорна Ольга Валеріївна
За
Нагорний Георгій Віталійович
Н/Г
Облап Павло Васильович
Проти
Петрик Юрій Федорович
За
Плєшаков Анатолій Васильович
Проти
Плєшакова Олена Анатоліївна
Проти
Поліщук Станіслав Михайлович
За
Сахарова Оксана Михайлівна
Н/Г
Сириця Сергій Олександрович
Н/Г
Смуток Борис Михайлович
За
Ткач Олена Дмитрівна
Проти
Фастівська Олена Олегівна
За
Хлєбніков Вадим Анатолійович
За
Чучула Олександр Віталійович
За
6171
10.12.2020 14:45:30
41
43
До питання № 7
Пропозиція (Сириця)
19
1
1
20
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Александров Олександр Олександрович
Н/Г
Балановський Олександр Володимирович
Проти
Вакуленко Михайло Іванович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
Н/Г
Головаш Андрій Євгенійович
За
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Н/Г
Гопайнич Микола Ярославович
За
Грисюк Сергій Іванович
Відс.
Гумен Роман Миколайович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Дмитро Михайлович
Н/Г
Денисенко Олег Михайлович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Дога Ірина Пантеліївна
Н/Г
Долід Станіслав Васильович
Н/Г
Іванов Микола Миколайович
За
Киришун Дмитро Володимирович
Н/Г
Коваленко Назар Вікторович
За
Коноплястий Максим Ігорович
За
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Король Андрій Петрович
За
Кошляк Юрій Миколайович
Н/Г
Красношапка Ірина Юріївна
За
Крижешевська Леся Юріївна
Н/Г
Ляшенко Анатолій Вікторович
Н/Г
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Масюк Сергій Миколайович
Н/Г
Місевра Юлія Анатоліївна
За
Нагорна Ольга Валеріївна
Н/Г
Нагорний Георгій Віталійович
За
Облап Павло Васильович
За
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Плєшаков Анатолій Васильович
За
Плєшакова Олена Анатоліївна
За
Поліщук Станіслав Михайлович
Н/Г
Сахарова Оксана Михайлівна
За
Сириця Сергій Олександрович
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Ткач Олена Дмитрівна
За
Фастівська Олена Олегівна
Н/Г
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Н/Г
Чучула Олександр Віталійович
Н/Г
Александров Олександр Олександрович
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Балановський Олександр Володимирович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Вакуленко Михайло Іванович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Вовкотруб Володимир Григорович
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Головаш Андрій Євгенійович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Голотюк Тетяна Анатоліївна
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Гопайнич Микола Ярославович
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Присутній
Грисюк Сергій Іванович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Відсутній
Гумен Роман Миколайович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Дашкевич Микола Володимирович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Денисенко Олег Михайлович
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Присутній
Денисенко Дмитро Михайлович
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Присутній
Джегур Геннадій Васильович
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Присутній
Дикий Геннадій Анатолійович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Дога Ірина Пантеліївна
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Долід Станіслав Васильович
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Іванов Микола Миколайович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Киришун Дмитро Володимирович
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Коваленко Назар Вікторович
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Присутній
Коноплястий Максим Ігорович
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Присутній
Корнійчук Віталій Леонідович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Король Андрій Петрович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Кошляк Юрій Миколайович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Красношапка Ірина Юріївна
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Крижешевська Леся Юріївна
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Ляшенко Анатолій Вікторович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Мазуревич Дмитро Володимирович
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Відсутній
Масюк Сергій Миколайович
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
Присутній
Місевра Юлія Анатоліївна
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Присутній
Нагорна Ольга Валеріївна
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Нагорний Георгій Віталійович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Облап Павло Васильович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Петрик Юрій Федорович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Плєшаков Анатолій Васильович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Плєшакова Олена Анатоліївна
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Поліщук Станіслав Михайлович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Сахарова Оксана Михайлівна
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Сириця Сергій Олександрович
Політична партія "БІЛА ЦЕРКВА РАЗОМ"
Присутній
Смуток Борис Михайлович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Ткач Олена Дмитрівна
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Присутній
Фастівська Олена Олегівна
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній
Хлєбніков Вадим Анатолійович
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"
Присутній
Чучула Олександр Віталійович
Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ"
Присутній