Пленарне засідання
вісімдесят п'ятої сесії
Білоцерківської міської
ради VII скликання
06.12.2019 10:06:34
Білоцерківська міська рада
3482
06.12.2019 10:10:14
34
43
Питання № 01.
Про відкриття пленарного засідання позачергової вісімдесят п’ятої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання
34
0
0
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3483
06.12.2019 10:14:32
34
43
Питання № 02.
Про затвердження порядку денного вісімдесят п’ятої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання
33
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3485
06.12.2019 10:52:59
34
43
Питання № 2.
Про внесення змін до рішення міської ради від 28 листопада 2019 року № 4634-84-VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 11 грудня 2015 року № 04-02-VII «Про утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу» (зі змінами) шляхом викладення його в новій редакції»
31
0
0
3
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Н/Г
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3486
06.12.2019 10:54:30
34
43
Питання № 3.
Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВІЛІЯ»
27
3
1
3
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Утр.
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Проти
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
Утр.
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3487
06.12.2019 10:55:05
34
43
Питання № 4.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Саміщенко Анні Олександрівні
29
1
2
2
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Проти
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
Утр.
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Проти
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3488
06.12.2019 10:55:46
34
43
Питання № 5.
Про надання дозволу на продаж земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в користуванні фізичної особи – підприємця Паюнової Наталії Іванівни
28
3
1
2
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
Утр.
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Утр.
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
Утр.
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Проти
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3490
06.12.2019 10:14:01
34
43
До порядку денного
додаткові питання (Вовкотруб В.Г.)
33
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3491
06.12.2019 10:35:50
34
43
Додаткове питання № 1
Про затвердження бюлетеня
32
0
0
2
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Н/Г
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3492
06.12.2019 10:51:56
34
43
Додаткове питання № 2
Про затвердження протоколу
30
0
0
4
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
Н/Г
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
Н/Г
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Н/Г
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3493
06.12.2019 10:56:37
34
43
Додаткове питання № 3
Додаткове питання № 3 Про припинення терміну дії договору оренди землі ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОФАРМА - ІНВЕСТ"
33
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3494
06.12.2019 10:57:11
34
43
Додаткове питання № 4
Додаткове питання № 4 Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОФАРМА - ПЛАЗМА -ІНВЕСТ"
33
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3495
06.12.2019 10:57:45
34
43
Додаткове питання № 5
Додаткове питання № 5 Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ЦЕНТРІВ СЛУЖБИ КРОВІ "ЧЕРВОНА ЛІНІЯ"
33
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3496
06.12.2019 10:58:20
34
43
Додаткове питання № 6
Додаткове питання № 6 Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОФАРМА - ІНВЕСТ"
33
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
За
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
За
3497
06.12.2019 11:01:36
34
43
Пропозиція
Пропозиція (Беркут С.Г.)
18
2
1
13
РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
Н/Г
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
Відс.
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
Н/Г
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
Проти
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
За
Дикий Геннадій Анатолійович
Н/Г
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
Н/Г
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
Н/Г
Коробчук Володимир Васильович
За
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
Відс.
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
Утр.
Мазуревич Дмитро Володимирович
За
Мартинюк Сергій Іванович
Н/Г
Музальов Олег Олександрович
Н/Г
Наконечний Сергій Павлович
Н/Г
Олійник Таісія Іванівна
Відс.
Ореховський Олександр Петрович
Н/Г
Оселедько Юрій Павлович
Відс.
Панасов Володимир Олексійович
Н/Г
Петрик Юрій Федорович
Н/Г
Підопригора Віталій Володимирович
За
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
Утр.
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
Н/Г
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
Н/Г
Бабенко Олександр Миколайович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Бабенко Володимир Миколайович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Балас Юрій Миколайович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Відсутній
Беркут Сергій Григорович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Вовкотруб Володимир Григорович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Гейло Ігор Вікторович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Гламазда Володимир Михайлович
«Опозиційний блок»
Присутній
Гончар Анатолій Анатолійович
Позафракційні
Присутній
Гончаренко Юрій Анатолійович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Грисюк Сергій Іванович
Позафракційні
Присутній
Даліба Олександр Анатолійович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Дашкевич Микола Володимирович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Денисенко Ігор Олександрович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Джегур Геннадій Васильович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Дикий Геннадій Анатолійович
Позафракційні
Присутній
Іщенко Павло Дмитрович
Партія економічного відродження України
Відсутній
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
Позафракційні
Присутній
Колосенко Микола Павлович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Відсутній
Корнійчук Віталій Леонідович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Коробчук Володимир Васильович
Позафракційні
Присутній
Король Андрій Петрович
«Опозиційний блок»
Присутній
Кошель Вадим Олегович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Відсутній
Кошляк Юрій Миколайович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Лєонов Андрій Савінович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Мазуревич Дмитро Володимирович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Мартинюк Сергій Іванович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Музальов Олег Олександрович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Наконечний Сергій Павлович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Олійник Таісія Іванівна
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Відсутній
Ореховський Олександр Петрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Оселедько Юрій Павлович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Відсутній
Панасов Володимир Олексійович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Петрик Юрій Федорович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Підопригора Віталій Володимирович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Підпалий Сергій Миколайович
Радикальна партія Олега Ляшка
Відсутній
Поліщук Дмитро Андрійович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Русс Олександр Миколайович
Об'єднання «Самопоміч»
Відсутній
Савчук Василь Петрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Сербин Тетяна Сергіївна
Партія економічного відродження України
Присутній
Смуток Борис Михайлович
Позафракційні
Присутній
Тищенко Андрій Сергійович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Шевченко Олена Олексіївна
Позафракційні
Присутній
Шевченко Василь Миколайович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Відсутній