Пленарне засідання
вісімдесят другої сесії
Білоцерківської міської
ради VII скликання
07.11.2019 10:09:43
Білоцерківська міська рада
3299
07.11.2019 10:12:02
32
43
Питання № 01.
Про відкриття пленарного засідання позачергової вісімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання
31
0
0
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
Відс.
Балас Юрій Миколайович
За
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
Відс.
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
Відс.
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Відс.
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
За
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
Відс.
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
Відс.
3300
07.11.2019 10:14:55
32
43
Питання № 02.
Про затвердження порядку денного пленарного засідання позачергової вісімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання
31
0
0
1
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
За
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
Відс.
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
Відс.
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Відс.
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
За
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
Відс.
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
Н/Г
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
Відс.
3301
07.11.2019 10:26:52
32
43
Питання № 1.
Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об’єднаної територіальної громади
32
0
0
0
РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Бабенко Володимир Миколайович
За
Бабенко Олександр Миколайович
За
Балас Юрій Миколайович
За
Беркут Сергій Григорович
За
Вовкотруб Володимир Григорович
За
Гейло Ігор Вікторович
За
Гламазда Володимир Михайлович
За
Гончар Анатолій Анатолійович
За
Гончаренко Юрій Анатолійович
За
Грисюк Сергій Іванович
За
Даліба Олександр Анатолійович
За
Дашкевич Микола Володимирович
За
Денисенко Ігор Олександрович
За
Джегур Геннадій Васильович
Відс.
Дикий Геннадій Анатолійович
За
Іщенко Павло Дмитрович
Відс.
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
За
Колосенко Микола Павлович
Відс.
Корнійчук Віталій Леонідович
За
Коробчук Володимир Васильович
Відс.
Король Андрій Петрович
За
Кошель Вадим Олегович
За
Кошляк Юрій Миколайович
За
Лєонов Андрій Савінович
За
Мазуревич Дмитро Володимирович
Відс.
Мартинюк Сергій Іванович
За
Музальов Олег Олександрович
За
Наконечний Сергій Павлович
Відс.
Олійник Таісія Іванівна
За
Ореховський Олександр Петрович
За
Оселедько Юрій Павлович
За
Панасов Володимир Олексійович
За
Петрик Юрій Федорович
За
Підопригора Віталій Володимирович
Відс.
Підпалий Сергій Миколайович
Відс.
Поліщук Дмитро Андрійович
За
Русс Олександр Миколайович
Відс.
Савчук Василь Петрович
За
Сербин Тетяна Сергіївна
За
Смуток Борис Михайлович
За
Тищенко Андрій Сергійович
За
Шевченко Василь Миколайович
Відс.
Шевченко Олена Олексіївна
Відс.
Бабенко Олександр Миколайович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Бабенко Володимир Миколайович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Балас Юрій Миколайович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Беркут Сергій Григорович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Вовкотруб Володимир Григорович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Гейло Ігор Вікторович
Радикальна партія Олега Ляшка
Присутній
Гламазда Володимир Михайлович
«Опозиційний блок»
Присутній
Гончар Анатолій Анатолійович
Позафракційні
Присутній
Гончаренко Юрій Анатолійович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Грисюк Сергій Іванович
Позафракційні
Присутній
Даліба Олександр Анатолійович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Дашкевич Микола Володимирович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Денисенко Ігор Олександрович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Джегур Геннадій Васильович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Відсутній
Дикий Геннадій Анатолійович
Позафракційні
Присутній
Іщенко Павло Дмитрович
Партія економічного відродження України
Відсутній
Ковальова-Костіна Вікторія Леонідівна
Позафракційні
Присутній
Колосенко Микола Павлович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Відсутній
Корнійчук Віталій Леонідович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Коробчук Володимир Васильович
Позафракційні
Відсутній
Король Андрій Петрович
«Опозиційний блок»
Присутній
Кошель Вадим Олегович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Кошляк Юрій Миколайович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Лєонов Андрій Савінович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Мазуревич Дмитро Володимирович
Радикальна партія Олега Ляшка
Відсутній
Мартинюк Сергій Іванович
«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Присутній
Музальов Олег Олександрович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Наконечний Сергій Павлович
Об'єднання «Самопоміч»
Відсутній
Олійник Таісія Іванівна
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Ореховський Олександр Петрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Оселедько Юрій Павлович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Панасов Володимир Олексійович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Присутній
Петрик Юрій Федорович
Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Присутній
Підопригора Віталій Володимирович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Відсутній
Підпалий Сергій Миколайович
Радикальна партія Олега Ляшка
Відсутній
Поліщук Дмитро Андрійович
Об'єднання «Самопоміч»
Присутній
Русс Олександр Миколайович
Об'єднання «Самопоміч»
Відсутній
Савчук Василь Петрович
Партія економічного відродження України
Присутній
Сербин Тетяна Сергіївна
Партія економічного відродження України
Присутній
Смуток Борис Михайлович
Позафракційні
Присутній
Тищенко Андрій Сергійович
Блок Петра Порошенка «Європейська Солідарність»
Присутній
Шевченко Василь Миколайович
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Відсутній
Шевченко Олена Олексіївна
Позафракційні
Відсутній