Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради виступає замовником розроблення містобудівної документації – Комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади, відповідно до рішення сесії Білоцерківської міської ради від 08.02.2024 р. №511-50-VIII (зі змінами від 28.03.2024 р. №5346-53-VIII).

На виконання вимог п.п.8 п.42  Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 01.09.2021 року № 926,  інформуємо населення громади про початок робіт з розроблення містобудівної документації - Комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади та початок прийому пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення містобудівної документації.

Початок  реєстрації  пропозицій  розпочинається   30 травня 2024 року  і до 28  червня 2024 року.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, телефону,  місця проживання, особистим підписом та згодою на обробку та оприлюднення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.№2297-VI  приймаються за адресою:

09117, Київська обл., м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, буд 75, прим. 134,

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у відповідності до п.9 розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 555.

Також з  рішенням можна ознайомитися на офіційному сайті Білоцерківської  міської ради за посиланням  https://bc-rada.gov.ua/,  https://new.bc-rada.gov.ua/.

Більше інформації можливо отримати в Управлінні містобудування та архітектури БМР за адресою: бул. Олександрійський, 75 прим.134 та за тел. (04563)5-10-45.

Вікторія ПАРХОМЕНКО, т.в.о. начальника управління

Опубліковано: 24 травня 2024 року