ПОВІДОМЛЕННЯ

Білоцерківська міська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проєктів документів державного планування «Внесення змін до генерального плану міста Біла Церква та плану зонування території міста Біла Церква Київської області» .

Ознайомитись зі змістом заяви про визначення обсягу СЕО проєктів містобудівної документації можна у приміщенні Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради та в прикріпленому файлі в кінці  повідомлення.

Зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу проведення СЕО подаються за адресою: 09117, бульвар Олександрійський, 75 приміщення 134, міста Біла Церква Київської області  у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради: bc_architect@ukr.net.

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів, а саме:  з «06 » жовтня 2021 р. до « 21» жовтня 2021 р.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: заступник начальника управління містобудування та архітектури БМР - Пархоменко Вікторія Миколаївна, тел. 0961974824

Опубліковано: 05 жовтня 2021 року