КОМІСІЯ З ПРИСУДЖЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ім.М.С.ВІНГРАНОВСЬКОГО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ повідомляє

На здобуття молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади у 2021 році висунуто:

- Меримеріна Матвія, скрипаля, учня  КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка;

- Петровську Катерину Анатоліївну, артистку-вокалістку вищої категорії КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського»;

- Клішину Станіславу Валеріївну, викладачку по класу вокалу КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5;

- Балацьку Юлію Борисівну, керівника студентського танцювального колективу «Promotion» Білоцерківського національного аграрного університету.

Запрошуємо громадськість взяти участь в обговоренні висунутих кандидатур.

Пропозиції надсилати до 15 грудня 2021 року до управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. О. Гончара,11. Контактний телефон 38-22-11, електронна адреса: btsms@ukr.net.

Інформація від управління з питань молоді і спорту

Опубліковано: 05 листопада 2021 року