“Ярмарок вакансій 2023: Робота Є!"
У межах програми “Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес” громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Міжнародної організації з міграції та Державної служби зайнятості проводить підготовку до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Київської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00.
Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами - презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”.
Лінк на реєстрацію у заході серед мешканців Білоцерківської громади з цільових груп людей: https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9.
Управління з питань молоді та спорту
Білоцерківської міської ради