Триває відбір учасників на конкурс з підтримки малого та середнього підприємництва

Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UЕРА) – це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA). Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Конкурс UЕРА проводиться в наступних категоріях:

1) сприяння підприємницького духу: визнання ініціатив, які сприяють формуванню підприємницького мислення, особливо серед молоді та жінок;

2) інвестування в підприємницькі навички: визнання ініціатив, спрямованих на підвищення підприємницької, управлінської та професійної майстерності;

3) підтримка цифрових технологій підприємств, дозволяючи їм розвивати і використовувати цифрові технології, продукти і інші послуги;

4) покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу: визнання інноваційної політики та ініціатив на національному, регіональному або місцевому рівнях, які роблять Європу найпривабливішим місцем для початку бізнесу, на користь МСП;

5) підтримка сталої трансформації: визнання ініціатив, які сприяють сталому перетворенню та підтримують екологічні аспекти, такі як циркулярна економіка, кліматична нейтральність, чиста енергія, збереження ресурсів або біорізноманіття;

6) відповідальне та інклюзивне підприємництво: визнання ініціатив, що сприяють корпоративній соціальній відповідальності серед МСП та підприємництва серед малозабезпечених груп, таких як безробітні, легальні мігранти, інваліди або люди з етнічних меншин.
         Нагороди будуть вручені українському переможцю в кожній з шести перерахованих вище категорій. Конкурс передбачає сьому категорію Гран-прі, особливістю якої є відсутність можливості конкурувати за участь в європейській частині.

Два переможця UEPA будуть відібрані для участі в конкурсі EEPA.

Звертаємо увагу, що для номінації в категорії «Відповідальне та інклюзивне підприємництво» подавати заявки можуть приватні підприємства, які підпадають під визначення МСП, опублікованому на сайті europa.eu, за умови, що проєкт, який претендує на участь у конкурсі, не є основною діяльністю МСП.

Заявка щодо участі в UEPA повинна бути оформлена українською мовою за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVMZsUyMZv93R1nYweDP19aHb3YuDVtDUzPz_xV8FAcy2H_Q/viewform і  відповідати критеріям прийнятності для оцінки.

Кінцевий термін подачі заявки на UEPA — 30 червня 2024 року.

Більш детальна інформація про UEPA розміщена за посиланням:

Інформація надана управлінням економічного розвитку БМР (за матеріалами Мінекономіки)

Опубліковано: 23 травня 2024 року