УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє про зміни у порядку проведення конкурсу проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства...
УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє про зміни у порядку проведення конкурсу проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2025 році
Проводиться з з 03 жовтня по 13 листопада 2024 року і базується на принципах соціального замовлення.
Відповідно до пункту 3 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого Постановою КМУ від 12 жовтня 2011 р. № 1049, конкурс на 2025 рік проводиться з використанням програмного модуля “Конкурси проектів інститутів громадянського суспільства”, який є частиною онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства (програмний модуль “Е-Конкурси” платформи ВзаємоДія: https://grants.vzaemo.diia.gov.ua).
Авторизація з використанням кваліфікованого електронного підпису та подальша реєстрація Вашого інституту громадянського суспільства у цій системі не займе багато часу. У результаті ви забезпечите прозорість, підзвітність та автоматизацію процесу проведення конкурсу: від формування комісії до вибору переможця.
Участь у конкурсі можуть взяти інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, творчі спілки), які мають досвід роботи з молоддю та мають намір реалізувати проєкт на території Білоцерківської міської територіальної громади, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення конкурсу.
Конкурсна документація, оформлена відповідно до Положення про конкурс (оновлена версія додається), приймається управлінням у справах молоді та спорту Білоцерківської міської ради до 04 листопада 2024 року.
Конкурс проводиться у два етапи:
- перший етап - попередня кваліфікація претендентів. На даному етапі комісія ухвалює рішення про допуск інститутів громадянського суспільства до участі в Конкурсі.
Таке рішення комісія ухвалює після розгляду конкурсної документації, що подається інститутом громадянського суспільства у терміни, визначені в оголошенні про проведення Конкурсу, та визначає технічну, організаційну і фінансову спроможність кожного претендента реалізувати проєкт.
- другий етап - визначення переможців Конкурсу. На даному етапі конкурсу конкурсна комісія проводить відкритий захист конкурсних пропозицій, на який запрошуються учасники конкурсу, конкурсні пропозиції яких допущені до участі у другому етапі.
Календарний план конкурсу на 2025 рік:
- оголошення про конкурс – до 03 жовтня 2024 року;
- кінцевий термін подання заявок – 04 листопада 2024 року;
- попередня кваліфікація – 05 листопада 2024 року;
- оголошення результатів попередньої кваліфікації – 06 листопада 2024 року;
- презентації-захист проєктів – 12 листопада 2024 року;
- оголошення переможців конкурсу – 13 листопада 2024 року.
Перелік пріоритетних соціальних проблем,
на розв’язання яких у 2025 році мають бути спрямовані у Білоцерківській міській територіальній громаді проєкти конкурсу
- національно-патріотичне та духовне виховання молоді, допомога ЗС України;
- соціальний захист, психологічна підтримка та волонтерська діяльність в допомогу учасникам війни проти росії та членам їх сімей, переміщеним особам, дітям та молоді, які постраждали від війни;
- розвиток та популяризація сучасної української патріотичної культури та мистецтва;
- сприяння соціальному становленню, соціальній реабілітації дітей та молоді з особливими
потребами;
- робота з дітьми та молоддю, які тривалий час перебувають у закладах охорони здоров’я.
- формування здорового способу життя та профілактика негативних явищ у молодіжному середови
- розвиток молодіжного підприємництва, працевлаштування та профорієнтація молоді;
- популяризація серед молоді сімейних цінностей та родинних традицій;
- організація дозвілля та відпочинку дітей та молоді;
- забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва;
- розвиток та підтримка молодіжної культури через реалізацію культурних, мистецьких, спортивних ініціатив;
- екологія, енергозбереження, інновації.