про оприлюднення проєкту регуляторного акта

рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

«Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування»

Відповідно до частини 2 статті 11 Закону України «Про автомобільний транспорт», підпункту 2 пункту а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Проєкт регуляторного акта розроблений у зв’язку з зростанням вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів та необхідністю регулювання діючих з 25 березня 2021 року тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Білоцерківської міської територіальної громади.

Метою прийняття даного рішення є приведення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування до економічно обґрунтованого рівня.

Розробник проєкту регуляторного акта – відділ транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради: м. Біла Церква, Торгова площа 6, e-mail: transzv@ukr.net.

Проєкт рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів: https://bc-rada.gov.uahttps://new.bc-rada.gov.ua/

Строк прийняття пропозицій та зауважень становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження приймаються в друкованому та електронному вигляді за адресою: м. Біла Церква, пл. Торгова 6, відділ транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради щоденно, з 8-00 до 17-00 год., крім суботи та неділі, електронна пошта

(e-mail): transzv@bc-rada.gov.ua

Заступник міського голови                                                                Руслан РУДЕНКО

Опубліковано: 02 липня 2021 року