Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

«Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій»

Розробник – комунальне підприємство Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій.

Проєкт регуляторного акта про тарифи на платні послуги розроблено у зв’язку з гострою потребою регулювання діючих з 2018 року тарифів на окремі види платних послуг, що надаються населенню комунальним підприємством Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

Відповідно до статей 7, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради  повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта « Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій».

Метою прийняття даного рішення є приведення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій до економічно обґрунтованого рівня, встановлення мінімальної вартості надання послуг.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua та в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій (вул. Ярослава Мудрого 22, м. Біла Церква) і за тел. (04563) 5-30-58.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1(один) місяць із дня його оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення  проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу  розробником даного проєкту за адресою: вул. Ярослава Мудрого 22, м. Біла Церква, комунальне підприємство Білоцерківської міської ради  Будинок урочистих подій щоденно з 9.00 до 17.00, крім неділі та понеділка (SVADBABC.COM.UA).

Заступник міського голови                                                                   Катерина ВОЗНЕНКО

Опубліковано: 13 листопада 2020 року