ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

ТОВ «ЛОГОС-ЮГ» повідомляє про наміри щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами автозаправного комплексу, що розташована за адресою: 09109, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сквирське шосе, 184 а.

Автозаправний комплекс здійснює діяльність із заправлення автомобілів, мотоциклів та інших самохідних машин паливом: бензином, дизельним пальним, скрапленим вуглеводневим газом.

Джерелами впливу на стан атмосферного повітря є процеси приймання, зберігання та відпуску палива (дихальні клапани резервуарів зберігання палива, паливороздавальні колонки).

Передбачаються наступні викиди забруднюючих речовин: бутан - 0,2604 т/рік; бензин (нафтовий, малосірчистий, в перерахунку на вуглець) - 0,12662 т/рік; вуглеводні насичені С12-С19 - 0,0075821 т/рік; пропан - 0,1418 т/рік.

Адміністрація ТОВ «ЛОГОС-ЮГ» зобов'язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах експлуатації технологічного обладнання.

Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Концентрації забруднюючих речовин у приземному шарі атмосферного повітря внаслідок викидів даного підприємства не перевищують нормативних значень ГДК.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30-ти днів з дня публікації до Київської обласної військової адміністрації за адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1, тел.: (044) 286-87-23, (044) 286-84-11, e-mail: doc@koda.gov.ua, zvern@koda.gov.ua.

Опубліковано: 27 січня 2023 року