Планові відключення електроенергії 05.08 - 12.08
Дата |
Населений пункт |
Вулиця |
Час проведення |
Вид планових робіт |
05.08.2021 |
Біла Церква |
Євгена Деслава |
06:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
Ставищанська |
||||
Селянська |
||||
1 Піщана |
||||
Піщана |
||||
Максима Залізняка |
||||
Дружби |
||||
Богдана Хмельницького |
08:00 - 18:00 |
Реконструкція |
||
Спартаківська |
||||
Героїв Небесної Сотні |
||||
Шамраївська |
||||
Олександрійський |
||||
Олександрійський |
08:00 - 18:00 |
Чистка траси |
||
Росьова |
||||
1 Водопійний |
||||
Водопійна |
||||
Тургєнєва |
||||
Ак. Гроздинських |
||||
Павла Поповича |
||||
Толстого |
||||
Селекційна |
||||
Карбишева |
||||
Вишнева |
||||
Павла Чубинського |
||||
Коцюбинського |
||||
Томилівка |
Набережна |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Спортивна |
||||
Слави |
||||
Шевченка |
||||
Лісовий |
||||
Центральна |
||||
Лісова |
||||
Дружби |
||||
Хоздвір |
||||
Залізничний |
||||
Заліщнична |
||||
Садова |
||||
Валок |
||||
Новоселів |
||||
Молодіжна |
||||
Залізничний |
||||
Залізнична |
||||
06.08.2021 |
Біла Церква |
Євгена Деслава |
06:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
Ставищанська |
||||
Селянська |
||||
1 Піщана |
||||
Піщана |
||||
Максима Залізняка |
||||
Дружби |
||||
Томилівка |
Набережна |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Спортивна |
||||
Слави |
||||
Шевченка |
||||
Лісовий |
||||
Лісова |
||||
Дружби |
||||
Хоздвір |
||||
Залізничний |
||||
Залізнична |
||||
Садова |
||||
Валок |
||||
Новоселів |
||||
Молодіжна |
||||
Центральна |
||||
Гайок |
Миру |
08:00 - 18:00 |
Реконструкція |
|
Зелена |
||||
Шкільна |
||||
Шкільний |
||||
Мічуріна |
||||
Польова |
||||
Володимирівка |
Молодіжна |
08:00 - 18:00 |
Реконструкція |
|
Січневий пров. |
||||
Січнева |
||||
Спортивна |
||||
Лісова |
||||
Лісовий пров. |
||||
Вишнева |
||||
07.08.2021 |
Біла Церква |
Шолом-Алейхема |
06:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
Шевченка |
|
|
||
Павліченко |
|
|
||
Траса Київ-Одеса |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
||
Таращанська |
||||
1 Піщана |
||||
Героїв Чорнобиля |
08:00 - 18:00 |
Технічне обслуговування |
||
Скребиші |
Нова |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Фурси |
Кільцева |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Шкарівка |
І. Франка |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Південна |
08:00 - 18:00 |
Технічне обслуговування |
||
Приміська |
||||
08.08.2021 |
Біла Церква |
Івана Гонти |
06:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
пров. Котляревського |
||||
Євгена Деслава |
||||
Дмитра Яворницького завулок |
||||
Івана Богуна пров. |
||||
Зарічанська |
||||
Степана Бандери |
||||
Миколи Вінграновського пров. |
||||
Івана Сірка пров. |
||||
Шкарівка |
Весняна |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Миру |
||||
Квітнева |
||||
Шкільна |
||||
Шкільний |
||||
Весняний пров. |
||||
Їдальня |
||||
Лугова |
||||
Ферма |
||||
Садова |
||||
60 років Перемоги |
||||
Фурси |
Ярослава Мудрого |
08:00 - 19:00 |
Реконструкція |
|
09.08.2021 |
Пилипча |
Миру |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
Мазепинці |
Івана Мазепи |
08:00 - 19:00 |
Капітальний ремонт |
|
Надрічна |
||||
Ярова |
||||
Набережна |
||||
Юрія Гагаріна |
||||
Садова |
||||
Щербини |
||||
Шкільна |
||||
Новоселів |
||||
Шкарівка |
Лісова |
08:00 - 18:00 |
Технічне обслуговування |
|
Ватутіна пров. |
||||
Ніконенка |
||||
Ватутіна |
||||
Томилівське лісничестно |
||||
Ліснича |
||||
Надрічна |
||||
СТ |
||||
Олександра Довженка 1 пров. |
08:00 - 18:00 |
Реконструкція |
||
Олександра Довженка |
||||
1 Нова |
||||
Джерельний пров. |
||||
Нова |
||||
Біла Церква |
Траса Київ-Одеса |
08:00 - 18:00 |
Реконструкція |
|
10.08.2021 |
Володимирівка |
Лесі Українки |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
УКЗ |
||||
Лісова |
||||
Молодіжна |
||||
Січневий пров. |
||||
Січнева |
||||
Спортивна |
||||
Лісовий пров. |
||||
Вишнева |
||||
Незалежності |
||||
Дрозди |
Польова |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Ферма |
||||
Миру |
||||
Каштанова |
||||
Покровська |
||||
Кільцева |
||||
Вишнева |
||||
Хоздвір |
||||
Українська |
||||
Шкільна |
||||
Молодіжна |
||||
Рибалок |
||||
Чапаєва |
||||
Надрічна |
||||
Лесі Українки |
||||
Скважина |
||||
Тракторний стан |
||||
Лісова |
||||
Нова |
||||
Фастівська |
||||
Мазепинці |
Івана Мазепи |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Щербини |
||||
Надрічна |
||||
Ярова |
||||
Набережна |
||||
Юрія Гагаріна |
||||
Садова |
||||
Шкільна |
||||
Новоселів |
||||
Кільцева |
||||
Замкова |
||||
Сидори |
Польова |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Центральна |
||||
Молодіжна |
||||
Калинова |
||||
Трактористів |
||||
Лісова |
||||
Весняна |
||||
Урожайна |
||||
Гагаріна |
||||
Левадна |
||||
Шкільна |
||||
Миру |
||||
Набережна |
||||
Садова |
||||
Хоздвір |
||||
Біла Церква |
Ленінське |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Терезине |
Дружби |
08:00 - 19:00 |
Технічне обслуговування |
|
Ленінське |
||||
Мазепинці |
Івана Мазепи |
08:00 - 19:00 |
Капітальний ремонт |
|
Надрічна |
||||
Ярова |
||||
Набережна |
||||
Юрія Гагаріна |
||||
Садова |
||||
Щербини |
||||
Шкільна |
||||
Новоселів |
||||
Шкарівка |
Вишнева |
08:00 - 18:00 |
Технічне обслуговування |
|
Курсантська |
||||
Коцюбинського |
||||
Замкова |
||||
Незалежності |
||||
Шевченка Тараса |
||||
Біла Церква |
Траса Київ-Одеса |
08:00 -18:00 |
Технічне обслуговування |
|
Київська |
09:00 - 17:00 |
Ремонтні роботи |
||
Запорізька |
09:00 - 17:00 |
Технічне переоснащення |
||
Озерна |
||||
Партизанська |
||||
2 річковий |
||||
11.08.2021 |
Мазепинці |
Івана Мазепи |
08:00 - 19:00 |
Капітальний ремонт |
Надрічна |
||||
Ярова |
||||
Набережна |
||||
Юрія Гагаріна |
||||
Садова |
||||
Щербини |
||||
Шкільна |
||||
Новоселів |
||||
Тарасівка |
Молодіжна |
08:00 -18:00 |
Технічне обслуговування |
|
Шкільна |
||||
Соборна |
||||
Шкарівка |
Лісова |
08:00 - 18:00 |
Технічне обслуговування |
|
Ватутіна пров. |
||||
Томилівське лісничестно |
||||
Ліснича |
||||
Біла Церква |
Запорізька |
09:00 - 17:00 |
Технічне переоснащення |
|
Озерна |
||||
Партизанська |
||||
2 річковий |
||||
12.08.2021 |
Мазепинці |
Івана Мазепи |
08:00 - 19:00 |
Капітальний ремонт |
Надрічна |
||||
Ярова |
||||
Набережна |
||||
Юрія Гагаріна |
||||
Садова |
||||
Щербини |
||||
Шкільна |
||||
Новоселів |
||||
Біла Церква |
Запорізька |
09:00 - 18:00 |
Технічне переоснащення |
|
Озерна |
||||
Партизанська |
||||
2 річковий |