До уваги жителів міста!

Рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 18 березня 2020 року №154 «Про виникнення медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру» у Білій Церкві керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Біла Церква призначено заступника міського голови Новогребельську Інну Володимирівну та відповідно створено штаб (начальник - Головенко Ніна Василівна), визначено склад штабу.

Телефони для звернень: 0456 38 89 02; 068 480 91 21; 099 349 79 90,

e-mail: Operashtab@gmail.com

СПИСОК

особового складу штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації,

спричиненої коронавірусом COVID-19

з.п.

Прізвище,

ім’я, по батькові

Посада, телефони

1.

Головенко

Ніна Василівна

Начальник штабу з ліквідації наслідків НС, головний лікар КНП БМР «Білоцерківська міська лікарні № 2»

2.

Ляшко

Марина Миколаївна

Керівник групи аналізу ситуації і підготовки даних, завідувачка відділу організації епідемічних досліджень Білоцерківського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ГУ «Київський ОЛЦ МОЗ «України

3.

Кух

Юрій Михайлович

Керівник організаційної групи,  заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня № 1»

4.

Ковальчук

Ольга Григорівна

Помічник керівника організаційної групи, начальник відділу організаційно – кадрової роботи управління охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради.

5.

Стіхіляс

Олена Вікторівна

Помічник керівника організаційної групи, головний спеціаліст, економіст відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності управління охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради.

6.

Двірник

Оксана Сергіївна

Помічник керівника організаційної групи, начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності, управління охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради.

7.

Дідич

Тетяна Володимирівна

Керівник групи безпосереднього реагування, головний лікар КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня № 3».

8.

Сурмачевський

Дмитро Володимирович

Старший на оперативній дільниці № 1 «Евакуація осіб, в яких є підозра на COVID-19», керівник  «Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги» КНП КОР «КОЦЕМД та МК