Дезінфекція – дієвий засіб боротьби з поширенням збудника ОРВІ

Враховуючи масовість захворювання, легкість передачі інфекції у період підвищення захворюваності на ГРВІ необхідно більш ретельно проводити профілактичні заходи, до яких безумовно входить дезінфекція рук, різноманітних поверхонь, дверних ручок, місць громадського харчування та побутового обслуговування населення, громадського транспорту тощо.

Дотримання гігієни рук сприятиме попередженню розповсюдження інфекційних захворювань. В період підвищення захворюваності на ГРВІ та грип необхідно частіше мити руки. Перевагу краще віддавати бактерицидному рідкому милу.

При відсутності умов для миття рук, наприклад, на робочому  місці,  для дезінфекції рук ефективно використовувати антисептики, у тому числі такі, які мають пролонгований терміном дії та певний час захищають шкіру рук від хвороботворних мікроорганізмів, а саме: «Тонік «Біоцид плюс» – 6 год, «БактериоСол S» – 3 год., «БіоЛонг – шкірний антисептик» – 5 год., «Брилліант руки 2» – 3 год., «Сенсіва U» – 3 год). Антисептики та дезінфекційні засоби можна придбати в аптеках, у тому числі в  дрібній зручній до застосування розфасовці. На всі засоби треба мати документи, що підтверджують їх дозвіл для застосування.

Для дезінфекції рук можна використовувати будь-який спиртовмісний дезінфікуючий засіб, а для дезінфекції поверхонь як спиртовмісні так і хлоровмісні засоби.

Для санітарної обробки транспорту необхідно використовувати дезінфікуючі засоби, що мають свідоцтво про державну реєстрацію, позитивний висновок та дозволені до застосування в Україні. Необхідно обирати такі засоби, які б забезпечували якісну дезінфекцію при невисокій концентрації розчину, короткому часу експозиції, не псували майно салону транспортного засобу та поверхонь приміщень, не мали б неприємного запаху, наприклад: Дезекон ОМ, Санімакс, Санікон, Новохлор-Екстра та інші.

До відома надаємо Держаний реєстр дезінфікуючих засобів за посиланням

Наприклад, є можливість придбати:

1.Деззасіб "Ді-Хлор" - діюча речовина дихлорізоціанурат натрію.Форма випуску таблетки. Виробник БНВ ТОВ "ЕЛЬТА - ЛТД" (Україна) Для замовлення тел;044-456-13-70:456-14-52;456-14-82

2.Деззасіб "Вернедор - Преміум" - суміш четвертинних амонійних сполук. Форма випуску - рідкий концентрат. Виробник ТОВ  "М Д М" (Україна). Для замовлення тел; 044-469-54-41:050-469-54-41 приватна фірма "Доктор"

Виробники дезінфікуючих засобів: ТОВ «Дона Медікал» (063-747-66-26);

«Лізоформ Медіка» (096-388-06-27)