Оголошення про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Київській обласній державній адміністрації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», Положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Київській обласній державній адміністрації (Київській обласній військовій адміністрації), затвердженого Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) від 04 травня 2023 року № 338, Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) формує склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Київській обласній державній адміністрації (Київській обласній військовій адміністрації).

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подати у друкованій та електронній формах до управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) (01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 542), а також на електронну адресу fkskoda@ukr.net до 22 травня 2023 року (включно).

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від інституцій, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства тощо (згідно з Положенням, що додається).

За додатковою інформацією просимо звертатися до управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації на вищевказану електронну адресу або за тел. 286 81 80.

Інформація надана управлінням з питань молоді та спорту

Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 12 травня 2023 року