Обласна молодіжна премія чекає на своїх лауреатів
Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради повідомляє, що на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11 травня 2021 року № 269 «Про премію голови Київської обласної державної адміністрації за особливі досягнення молоді у розбудові Київщини», для відзначення кращих представників молоді Київщини оголошено прийом документів на кандидатів із числа молоді, які досягли значних успіхів у 2022 році, до визначних дат у таких номінаціях:
1) до Дня молоді : за внесок у розвиток молодіжного руху;
2) до Дня Незалежності України:
- за виробничі досягнення;
- за наукові досягнення;
- за творчі досягнення.
3) до Дня захисника України: за внесок у розвиток національно – патріотичного виховання.
Перелік документів на здобуття молодіжної премії зазначений у пункті 4 Положення про Премію голови Київської обласної державної адміністрації за особливі досягнення молоді у розбудові Київщини (додається), затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 11 травня 2021 року № 269.
Документи кандидатів на відзначення необхідно подати управлінню з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради (О. Гончара, 11) до 14 квітня 2023 року