16 вересня 2021 року у м. Біла Церква відбувся ІІ Стратегічний Форум в рамках проекту NORLAU «Підтримка судової реформи через повномасштабне впровадження служби пробації в Україні».

Під час проведення Форуму учасниками обговорено результати вжитих заходів за підсумками проведеного І Стратегічного Форуму, проблемні питання працевлаштування осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, наслідки втрати місця роботи осіб, які відбувають покарання у виді виправних робіт, питання налагодження ефективної взаємодії між органами пробації, судом, органами прокуратури, поліції та установою виконання покарань із врахуванням досвіду Норвегії.

Для участі у форумі запрошено керівника Білоцерківської окружної прокуратури                     Римара М.О., голову Білоцерківського міськрайонного суду Київської області                       Буцмака Ю.Є., заступника начальника Білоцерківського районного управління ГУ НП України в Київській області Ковбасу О.С., начальника ДУ «Білоцерківська виправна колонія №35» Поночовного Є.В., директора Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Геращенко Т.П.

Впровадження в Україні інституту пробації базується на міжнародно-правових стандартах прав людини, наслідуючи досвід Норвегії. Проект спрямований на зменшення рецидивної злочинності, підвищення загального рівня безпеки, зменшення кількості правопорушень, забезпечення безпеки населення шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь.

Опубліковано: 22 вересня 2021 року