Фотофестиваль«Білоцерківська міська територіальна громада спортивна»

Проводиться онлайн у Білоцерківській міській територіальній громаді  з 1 по 20 грудня  2021 року.

Оргкомітет:

• Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради

• Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для  всіх».

• Громадська організація «БЦ Драйв»

• Координатор проекту «Активні парки» в Білоцерківській міській територіальній громаді

Визначення переможців  фотофестивалю здійснюється головною суддівською колегією.

Фотофестиваль визначає особисті досягнення учасників.

Вік учасників – необмежений.

ПРОВЕДЕННЯ

Фотофестиваль відбувається у ІІ етапи у трьох вікових групах: серед осіб, вік яких не досяг 14 років, вік осіб 14 - 65 років, вік осіб понад 65 років.

І. Перший етап (01.12.2021р.  –  12.12.2021р.): збір фотоматеріалів (електронні копії фоторобіт), розгляд фотоматеріалів, організація фотовиставки. Надіслані фотоматеріали будуть розміщені на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» та у соціальних мережах.

ІІ. Другий етап (14.12.2021р. – 20.12.2021р.): визначення переможців фотофестивалю. Нагородження відбудеться 20 грудня 2021 року (про місце і час проведення нагородження буде повідомлено окремо, не пізніше 17.12.2021р.). Проведення церемонії нагородження буде відбуватись із дотриманням вимог постанови головного державного санітарного лікаря від 06 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

НАГОРОДЖЕННЯ

Нагородження відбудеться 20 грудня 2020 року. Про місце нагородження буде повідомлено окремо.

Учасники фотофестивалю можуть отримати приз глядацьких симпатій за результатами онлайн голосування. Проголосувати за учасників фотофестивалю можна в соціальній мережі Facebook на сторінках: координатора «АКТИВНІ ПАРКИ» в Білоцерківській міській територіальній громаді та veritas club Біла Церква.

5.3. У рамках фотофестивалю будуть розглянуті фотороботи на спортивну тематику у всіх фотографічних жанрах за номінаціями:

І – «Фізична активність у спортивній залі»;

ІІ – «Фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»;

ІІІ – «Здоровий спосіб життя і природний ландшафт».

Визначення  переможців  фотофестивалю здійснюється суддівською колегією в кожному розділі програми.

Критерії  оцінювання:

•  повнота розкриття теми,

•  особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу,

•  оригінальність творчого задуму,

•  змістовність,

•  креативність,

•  патріотизм,

•  яскравість.

Учасники можуть бути нагородженими у всіх номінаціях, якщо отримають перемогу.

Переможці нагороджуються кубками, медалями, дипломами, призами.

Переможці глядацьких симпатій за результатами онлайнголосування отримують призи поштовим відправленням.

Заявки

Заявки на участь у фото фестивалі разом с фотоматеріалами (не більше 3 власних робіт у 3 рубриках) надсилаються в електронному вигляді за email bcfznsportforall@ukr.net.

Заявка повинна містити ПІБ, рік народження, місце проживання, електронну адресу, № телефону (Додаток 1).

Особисті дані про учасників фотофестивалю не розголошуватимуться без згоди учасників.

Оргкомітет залишає за собою право публікації фоторобіт в рамках фотофестивалю в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та у мережі Інтернет з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотофестивалю.

Кінцевий термін подання заявок 14 грудня 2021 року до 13:00.

Фотороботи супроводжуються назвою.

на участь у фотофестивалі «Білоцерківська міська

територіальна громада спортивна»

Прізвище, ім’я, по батькові автора фоторобіт

Дата народження автора фоторобіт   _____________________________

Місце роботи (посада), навчання (факультет, курс, клас)

Адреса(за бажанням): населений пункт, вулиця ____________________________________,

№ будинку __________, № квартири _____________.

Контактний телефон (мобільний, домашній, робочий, email)   _______________________

Загальна кількість робіт, поданих на конкурс (заповнити таблицю):

Назва фотороботи

Рік створення

Жанр

Рубрика

Авторство підтверджую __________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

«___» __________ 20 __ року.

Опубліковано: 30 листопада 2021 року