29.11.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Відбудеться: 29 листопада
| 10:00
| 10:00

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3401-36-VIII «Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми надання фінансової допомоги військовим частинам та органам військового управління Збройних сил України, які розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 09.12.2022 року № 3281-35-VIII.

3. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28.12.2022 року № 3398-36-VIII.

4. Про створення тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки управління бюджетними коштами Департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради під час правового режиму воєнного стану

5. Про затвердження Програми з відшкодування частини витрат на енергоефективні заходи для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Білоцерківської міської територіальної громади на 2022-2026 роки ("Енергоефективний дім").

6. Про затвердження Програми відшкодування з місцевого бюджетy частини відсотків за кредитами, залyченими об’єднаннями співвласників багатоквартирних бyдинків Білоцерківської міської територіальної громади, які берyть участь y Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних бyдинків «ЕНЕРГОДІМ» державної yстанови «Фонд енергоефективності», на 2024-2026 роки.

7. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Підприємство готельного господарства» на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 23 лютого 2023 року № 3546-37-VIII, шляхом викладення її в новій редакції.

8. Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Підприємство готельного господарства».

9. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки будинків підвищеної поверховості в Білоцерківській міській територіальній громаді «Безпечне житло» на 2024-2026 роки.

10. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок» на 2023 рік», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3409-36-VIII (із змінами), шляхом викладення її в новій редакції.

11. Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок»

12. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 30 серпня 2023 року № 4351-43-VIII «Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок».

13. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3408-36-VIII, шляхом викладення її в новій редакції.

14. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 29 червня 2023 року № 4127-41-VIII, шляхом викладення її в новій редакції.

15. Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

16. Про надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово - експлуатаційне управління».

17. Про затвердження Програми охорони довкілля в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.

18. Про затвердження Програми залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного клімату та розвитку міжнародного співробітництва в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.

19. Про звільнення зі сплати земельного податку.

20. Про затвердження програми сприяння соціальному становленню, розвитку та національно-патріотичному вихованню дітей, підлітків і молоді, підтримки сімей на 2024-2026 роки

21. Про присудження Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування.

22. Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади.

23. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік

24. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 грудня 2022 року № 3391-36-VІІІ "Про бюджет Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік"

Різне.