29.05.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.
Відбудеться: 29 травня
| 9:00
29 травня
| 9:00

Проєкт

Порядок денний

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Білоцерківської міської ради VIII скликання.

2. Про внесення змін до Програми національного спротиву Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік

3. Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року №3401-36-VIII «Про затвердження Цільової програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» зі змінами.

4. Про умови оплати праці секретаря міської ради Вовкотруба В.Г.

5. Про звіт Тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки управління бюджетними коштами Департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради під час дії правового режиму воєнного стану.

6. Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру № 3242 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС) Головного сервісного центру МВС (на правах відділу, м. Біла Церква) на 2024 рік.