28.03.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек
Відбудеться: 28 березня
| 11:00
28 березня
| 11:00

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 28 березня 2023 року о 11:00 год.

Проєкт

1. Про встановлення пільгової плати за оренду нежитлових приміщень на 2023 рік.

2. Про встановлення пільгової плати за оренду нежитлових приміщень на 2023 рік.

3. Про безоплатну передачу з балансу Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс управління освіти і науки Білоцерківської міської ради майна.

4. Про погодження нової редакції Концепції індустріального парку «Пачворк: Біла Церква».

5. Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» майна.

6. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» майна.

7. Про внесення змін до додатку рішення Білоцерківської міської ради від 23 лютого 2023 року № 3534-37-VIII «Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна».

8. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційним конторам № 1, № 6, № 7 майна.

9. Про погодження Інвестиційної програми Товариству з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» на 2023 рік та Плану розвитку (довгострокова інвестиційна програма) Товариству з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» на 2023-2027 роки.

10. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області майна.

11. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Міжнародної організації з міграції майна.

12. Про безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради майна.

13. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від міста Єна Федеративної Республіки Німеччина майна.

14. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Будівельно обслуговуючого кооперативу «Діброва» майна

15. Про безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс комунальних підприємств Білоцерківської міської ради майна

16. Про включення до Переліку другого типу об’єкта комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону.

Різне.