25.07.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.
Відбудеться: 25 липня
| 10:00
25 липня
| 10:00

Проєкт

1. Про затвердження додаткових угод про зміну сторони в зобов’язаннях.

2. Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» на баланс Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради та комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» майна.

Різне.