24.06.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек
Відбудеться: 24 червня
| 14:00
24 червня
| 14:00

Порядок денний

1. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» закінчених будівництвом об'єктів

2. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка» автоматизованої громадської вбиральні модульного типу з двома кабінами для відвідувачів.

3. Про впровадження місцевої мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі на території Білоцерківської міської територіальної громади.

4. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від фізичної особи - підприємця Шевченко Т.А. майна.

5. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Міністерства внутрішніх справ Фінляндії майна.

6. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади безхазяйних об’єктів, які розташовані в місті Біла Церква та смт Терезине, Білоцерківський район, Київська область.

7. Про безоплатну передачу з балансу комунальних підприємств та комунального закладу Білоцерківської міської ради на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради майна.

Різне.