25.06.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.
Відбудеться: 25 червня
| 13:00
25 червня
| 13:00

Порядок денний

1. "Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3401-36-VIII «Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» (зі змінами)".

2. Про внесення змін до Програми національного спротиву Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік

3. Про перейменування вулиці Мічуріна в селі Гайок Білоцерківського району Київської області.

4. Про перейменування вулиці Мічуріна в селищі Терезине Білоцерківського району Київської області.

5. Про перейменування вулиці Недоги в селі Пилипча Білоцерківського району Київської області.

6. Про перейменування вулиці Першотравнева в селищі Терезине Білоцерківського району Київської області.

7. Про перейменування вулиці Тургєнєва в місті Біла Церква Київської області.

8. Про перейменування провулка Гагаріна в селі Пилипча Білоцерківського району Київської області.

9. Про приєднання провулка Нєкрасова в місті Біла Церква Київської.

10. Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.