23.10.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек
Відбудеться: 23 жовтня
| 12:30
Поділитися
23.10.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек
23 жовтня
| 12:30
Поділитися

Проєкт

Порядок денний

 

1. Про затвердження Програми залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного клімату та розвитку міжнародного співробітництва в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.

 

2. Про план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

 

3. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки

 

4. Про визначення балансоутримувача дороги від перехрестя з вул. Гайок до садових товариств Медик та Авангард.

 

5. Про безоплатну передачу з балансу Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна.

 

6. Про безоплатну передачу з балансу Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна.

 

7. Про безоплатну передачу з балансу Комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 6 на баланс Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міська служба замовника» та Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна.

 

8. Про безоплатну передачу з балансу Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс Комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційним конторам № 1, № 7 майна.

 

9. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник» та на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» майна.

 

10. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник» та на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» майна.

 

11. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради обігрівачів електричних Compass EН-30.

 

12. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Приватного акціонерного товариства «КАТП - 1028» нерухомого майна

 

13. Про безоплатну передачу з балансу Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» на баланс Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 1» майна.

 

14. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) майна.

 

15. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) майна.

 

16. Про передачу до складу об’єкта концесії майна, яке перебуває на балансі Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради та укладення додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року.

 

17. Про безоплатну передачу з балансу Комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 1 на баланс Управління культури і туризму Білоцерківської міської ради майна. Різне.