24.03.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики
Відбудеться: 24 березня
| 12:00
24 березня
| 12:00

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 24 березня 2023 року о 12:00 год.

Порядок денний

1. Про звернення Білоцерківської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азіатських іграх.

2. Звіт про проведену роботу та використання коштів по Програмі профілактики стоматологічних захворювань дитячого населення громади за 2022 рік та план використання коштів в 2023-2024 роках, запланованих для реалізації Програми

3. Звіт про проведену роботу управління соціального захисту населення за січень-березень 2023 року по виконанню Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» та перспективи виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» в 2023 році.

Різне.