22.03.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.
Відбудеться: 22 березня
| 10:00
22 березня
| 10:00

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства відбудеться 22 березня 2023 року о 10:00 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» майн.

2. Про безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради майна.

3. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» майна.

4. Про затвердження Програми робіт з обстеження будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації на території Білоцерківської міської територіальної громади.

5. Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Білоцерківській міській територіальній громаді за І квартал 2023 року.

6. Про внесення змін до додатку рішення Білоцерківської міської ради від 23 лютого 2023 року № 3534-37-VIII «Про безоплатну передачу з балансу департаменту житловокомунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна».

7. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа" на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3408-36-VIII, шляхом викладення її в новій редакції.

8. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 23 лютого 2023 року № 3532-37-VIII "Про надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа" на 2023 рік".

9. Про внесення змін до цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VIIІ «Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки».

10. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційним конторам №1, №6, №7 майна.

11. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Білоцерківської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 02 вересня 2021 року № 1292-16- VIII (зі змінами), шляхом викладення її в новій редакції.