21.03.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек
Відбудеться: 21 лютого
| 10:00
21 лютого
| 10:00

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 21 лютого 2023 року о 14:00

1.Про встановлення пільгової плати за оренду нежитлового приміщення на 2023 рік.

2.Про встановлення пільгової плати за оренду нежитлового приміщення на 2023 рік.

4.Про внесення змін до Програми розвитку електротранспорту міста Білої Церкви на 2021-2025 рік, затвердженої рішенням білоцерківської міської ради від 15 травня 2020 року № 5239-96-VII (зі змінами)

5.Про утворення постійно діючої комісії з встановлення факту отруєння бджіл на території Білоцерківської міської територіальної громади.

6.Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційним конторам № 1, № 6, № 7 майна.

7.Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна.

8.Про прийняття майна у комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади.

10.Про надання дозволу на використання та відпуск матеріальних цінностей з матеріального резерву об’єктивного рівня для комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

11.Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від міста Єна Федеративної Республіки Німеччина майна.

12.Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської територіальної громади від товариства з обмеженою відповільністю «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ СУЧАСНЕ МІСТО» та фізичної особи-підприємця Менжинського В.В. майна.

13.Про передачу в безоплатне користування релігійній організації УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ЦЕРКВИ ВМЧ. ДМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО майна, що є комунальною власністю Білоцерківської міської територіальної громади.

14.Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» та комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник» майна.

15.Про включення до Переліку другого типу об’єкта комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону.

16.Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Міністерства соціальної політики України майна.

17.Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник» на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок» майна.

18.Про виведення (виключення) майна зі складу об’єкта концесії та укладання додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року.

19.Про визначення балансоутримувача майна.

20.Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» на баланс Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради майна.

21.Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 16 червня 2022 року №2783-30-VIII «Про передачу до складу об’єкта концесії майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» та укладання додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року».

22.Про передачу до складу об’єкта концесії майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» та укладання додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року».

23.Про передачу до складу об’єкта концесії майна, а саме: зовнішні водопровідні мережі та мережі водовідведення багатоквартирних житлових будинків та вуличних мереж, які розташовані в місті Білій Церкві, Київської області та укладання додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року.

24.Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради майна.

25.Про безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс Комунального підприємства Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій майна.

26.Про безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» майна. Різне.