14.09.2021 | Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового компл
Відбудеться: 14 вересня
| 14:00
За адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15, «ВЕЛИКИЙ ЗАЛ»
| 14:00
За адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15, «ВЕЛИКИЙ ЗАЛ»

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 14.09.2021 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 15 грудня 2020 року №20-03-VIII (зі змінами).

2. Про безоплатну передачу на баланс Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради закінчені будівництвом об'єкти.

3. Різне. Звернення від Іжик Михайла.

Голова комісії                   Станіслав ДОЛІД