09.02.2023 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.
Відбудеться: 9 лютого
| 0:00
9 лютого
| 0:00

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства відбудеться 09 лютого 2023 року о 10:00 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» на 2023 рік.

2. Про затвердження Додаткової угоди до Договору від 23 лютого 2017 року №1-ГВ, затвердженого рішенням міської ради від 23 лютого 2017 року №495-26-VII- «Про затвердження Договору на господарське відання складовими газорозподільної системи».

3. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в новій редакції.

4. Про надання безповоротної фінансової підтримки шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2023 рік.

5. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс комунальним підприємствам Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційним конторам №1, №6, №7 майна.

6. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради майна.

7. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в Білоцерківській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25 лютого 2021 року №334-10-VIII (зі змінами).

8. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади газопроводу середнього тиску, що прокладений по провулку Залізничному в селі Томилівка.

9. Про безоплатне прийняття на безстрокове зберігання індивідуального визначеного майна.

10. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади мереж газопроводів та споруд, що прокладені до житлового будинку по вулиці Митрофанова, 2а в місті Біла Церква.

11. Про внесення змін до Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3401-36-VIII.

12. Про затвердження поточних та перспективних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

13. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3409-36-VIII «Про затвердження Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок» на 2023 рік», шляхом викладення її в новій редакції.

14. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3406-36-VIII «Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок» на 2023 рік».

15. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник», шляхом викладення його в новій редакції.

16. Різне.