Шановні підприємці та мешканці міста!
Відбудеться: 15 червня
| 10:00
За адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15, «ВЕЛИКИЙ ЗАЛ»
Шановні підприємці та мешканці міста!
15 червня
| 10:00
За адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15, «ВЕЛИКИЙ ЗАЛ»

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні «круглого столу» щодо обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білоцерківської міської територіальної громади», яке відбудеться 15 червня 2021 року о 10:00 год. у великій залі виконавчого комітету міської ради.

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білоцерківської міської територіальної громади» оприлюднений на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділах «Актуально» і «Документи міської ради. Проєкти рішень міської ради» 07 травня 2021 року за номером 767.

Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні.

Заступник міського голови                Василь МОРСЬКИЙ