Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Анкета застрахованої особи – контроль та коригування особистих даних.

Анкета застрахованої особи – контроль та коригування особистих даних.

        Пенсійним фондом України ведеться унікальний Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, у якому накопичується інформація про кожну особу. За даними цього Реєстру проводиться нарахування багатьох соціальних виплат. Тому від того, наскільки достовірна інформація відображена в обліковій картці кожної особи залежить і отримання нею всіх державних гарантій в повному обсязі.

       Переглянути інформацію про себе може кожен в особистому кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду України за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/.

       Якщо Ви виявили недостовірну або застарілу інформацію в особистих даних, а саме: прізвищі, імені, по батькові, даті та місці народження, громадянстві, статі, паспортних даних, місці реєстрації чи проживання, контактних даних – це можна виправити шляхом подання Анкети застрахованої особи. Подати її можна, відвідавши найближчий відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду. Але найсучасніший та найзручніший, особливо в період карантину, спосіб подання - за допомогою кваліфікованого електронного підпису, що дає можливість перегляду та використання всіх послуг порталу в повному обсязі. Для цього необхідно зайти в свій особистий кабінет на порталі, в розділ Комунікації з ПФУ/Анкета для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб, заповнити дані та додати сканкопії документів, що підтверджують внесення/зміну/уточнення даних.

 

 

 


Опубліковано: 01 грудня 2021 року
Поділитися