Програма професійного стажування в ГУ ПФУ у Київській області

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області запрошує молодь взяти участь у програмі професійного стажування

Програма надає унікальну можливість набуття практичного досвіду роботи на державній службі та ознайомлення зі специфікою діяльності Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

Стажування у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області можуть проходити громадяни з числа молоді (віком до 35 років), які є студентами вищих навчальних закладів або отримали вищу освіту та не перебувають на державній службі.

Стажування здійснюється строком до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників Головного управління, але не менше ніж 4 години у робочі дні.

Зарахування на стажування здійснюється на підставі заяви стажиста. До заяви додається резюме у довільній формі та мотиваційний лист (за бажанням).

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області пропонує гнучкий графік стажування, підтримку з боку досвідченого наставника та отримання корисного досвіду у сфері державної служби.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до нашої команди та набути досвід для подальшого працевлаштування на державну службу надсилайте резюме та мотиваційний лист на електронну скриньку управління по роботі з персоналом gupfupersonal@ukr.net або за номером телефону 097-237-01-31.

Опубліковано: 15 лютого 2022 року