Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Покроковий алгоритм формування та подання страхувальником відомостей про участь в профспілкових організаціях та про медичний огляд працівників через вебпортал електронних послуг

До вашої уваги покроковий алгоритм формування та подання страхувальником відомостей про участь в профспілкових організаціях та про медичний огляд працівників через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (відповідно до Закону України від 18 жовтня 2022 року № 2682-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та для спрощення обліку робочих місць").

Першочергово необхідно авторизуватися на вебпорталі ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

В кабінеті страхувальника в розділі «Відомості про участь застрахованих осіб в профспілкових організаціях» або «Відомості про медичні огляди працівників», надається відображення відомостей, а саме:

секція пошуку за параметрами: дата відомості (з – по) – ручне введення дати або використання «календаря»;

кнопка «Пошук», призначена для пошуку даних; кнопка «Очистити», призначена для очищення параметрів пошуку; кнопка «Додати відомість», призначена для створення нової відомості;

секція для відображення відомостей: дата відомості, кількість записів всього, кількість опрацьованих відомостей, відомість – файл, призначений для завантаження, протокол – файл з протоколом опрацювання записів відомості, призначений для завантаження.

Для заповнення та подачі до ПФУ відомостей про участь застрахованих осіб в профспілкових організаціях або відомостей про медичні огляди працівників (кнопка «Додати відомість») страхувальнику спочатку надається форма для заповнення даних робітника, а саме:

ЄДРПОУ страхувальника – автоматичне заповнення за даними страхувальника без права редагування, є обов’язковим для заповнення;

назва страхувальника - автоматичне заповнення за даними страхувальника без права редагування, є обов’язковим для заповнення;

дата звіту – поточна дата без права редагування;

дані про участь застрахованих осіб в профспілкових організаціях або дані про медичний огляд працівника – блок багатозначних атрибутів з графами: № запису, РНОКПП та ПІБ особи, піктограма для входу в детальний перегляд/редагування запису.

Для доповнення даних призначено кнопку «Додати запис»;

Для завантаження даних з файлу узгодженої структури призначено кнопку «Завантажити». Завантаження надається, коли в зверненні записи про трудову діяльність порожні;

Для редагування запису призначено кнопку «Редагувати»;

Для вилучення запису призначена кнопку «Вилучити»;

При додаванні та редагуванні користувачу надається екранна форма для заповнення запису документу про трудові відносини з полями: № запису, РНОКПП особи, серія та номер паспорту особи, ПІБ, код за ЄДРПОУ профспілкової організації або медичного закладу, назва профспілкової організації або медичного закладу, дата початку, дата припинення, ознака приналежності до профспілкової організації або медичного закладу – вибір за допомогою випадаючого списку.

Для збереження запису про участь в профспілковій організації або про медичний огляд призначено кнопку «Зберегти». Для виходу без збереження – кнопку «Відміна».

Кнопка «Підписати та відправити до ПФУ» - призначена для підпису та відправки звернення до ПФУ (лише після заповнення всіх необхідних даних звернення.

 


Опубліковано: 28 вересня 2023 року
Поділитися