ПЕНСІЯ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА НА ДРУЖИНУ

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні.
 До непрацездатних членів сім'ї, які мають право на призначення такого виду пенсії, належить, зокрема дружина, незалежно від віку і працездатності, за умови, що вона не працює та зайнята доглядом за дитиною померлого годувальника до досягнення нею 8 років.
 За таких умов, ви можете звернутись за призначенням пенсії у зв'язку з втратою годувальника до зручного сервісного центру Пенсійного фонду України, із заявою про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника. До заяви необхідно додати такі документи:
 паспорт; реєстраційний номер облікової картки платника податків; свідоцтво про шлюб; свідоцтво про смерть чоловіка; копія трудової книжки (для підтвердження факту, що ви не працюєте і зайняті доглядом за дитиною до досягнення 8 років); про реєстрацію місця проживання разом з чоловіком за однією адресою (у разі відсутності відповідної інформації у паспорті).


Опубліковано: 19 грудня 2022 року
Поділитися