Оприлюднено Закон України від 18.10.2022 №2682 -ІХ

 

 

 

 

     Законом передбачено, зокрема, надання Пенсійним фондом України Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформації з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування щодо створення робочих місць для осіб з інвалідністю, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавцями.

    Отримана інформація, яка містить ознаки порушень законодавства про створення робочих місць для осіб з інвалідністю, про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, буде підставою для перевірки підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських об'єднань осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю.

Законом також визначено можливість надання інформації з реєстру застрахованих осіб центральним органам виконавчої влади та державним підприємствам, що належать до сфери їх управління, роботодавцям, банкам, підприємствам, установам та організаціям з метою її використання для обслуговування громадян.

Закон набув чинності 6 листопада (з дня, наступного за днем його опублікування).

З текстом Закону України від 18.10.2022 № 2682-ІХ можна ознайомитись за посиланням: http://www.golos.com.ua/documents/z-2682-ix.pdf

Детальніше: https://bit.ly/3zTPLoC

 


Опубліковано: 15 листопада 2022 року
Поділитися