Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДОБІР НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ:

Головний інженер з охорони праці сектору з питань охорони праці та цивільного захисту (робоче місце – не визначено).

Посадові обов’язки: організація, здійснення та контроль заходів з охорони праці, спрямованих на створення безпечних умов праці, запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням, аваріям у процесі трудової діяльності, захист працівників, майна і територій від надзвичайних ситуацій та подій.

Кваліфікаційні вимоги: наявність досвіду роботи у сфері охорони праці не менше 2 років.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2).

Посадові обов’язки: прийом та підготовка документів для призначення (перерахунку) пенсій, переведення з одного виду пенсії на інший вид пенсії, для виплати допомоги на поховання, поновлення виплати пенсії особам з числа колишніх військовослужбовців та членів їх сімей тощо; формування та ведення пенсійних справ, забезпечення їх облік та зберігання; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра, досвід роботи необов'язковий.

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 11 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова,13 в).

Посадові обов’язки: організація та здійснення прийому та обслуговування громадян, які звертаються до органів ПФУ, зокрема: прийом заяв та документів необхідних для призначення, перерахунку та виплати пенсій; видача довідок, виписок, інших документів з питань пенсійного забезпечення; розгляд звернень, заяв та скарг громадян, підприємств та організацій, посадових осіб; надання роз’яснень з питань, що належать до повноважень відділу.

Особа, яка бажає взяти участь у доборі на посади державної служби, подає резюме на електронну адресу: gupfupersonal@ukr.net

Термін прийому резюме до 29 лютого 2024 року.

Опубліковано: 23 лютого 2024 року