Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Додаткова грошова допомога від ООН для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій

#ВажливоЗнати

З серпня 2023 року, грошова допомога, в межах реалізації спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) проєкту додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення, надається одержувачам пенсій, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

Перелік одержувачів виплат визнається з урахуванням інформації, що міститься в базах даних Пенсійного фонду України.

Виплата допомоги проводиться без звернення особи до ВПП чи до Пенсійного фонду України.

Право на отримання додаткової грошової допомоги мають пенсіонери, які відповідають таким умовам:

отримують пенсію в розмірі меншому за 3250 грн;

проживають на територіях активних або можливих бойових дій;

не отримували з 1 березня 2023 року додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та / або допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Наразі виплата додаткової грошової допомоги від ВПП ООН здійснюється пенсіонерам, які проживають у регіонах активних або можливих військових дій: Дніпропетровської; Донецької; Запорізької; Луганської; Миколаївської; Сумської; Харківської; Херсонської; Чернігівської областей.

Детальніше: https://t.ly/IlrOc

Опубліковано: 18 березня 2024 року