Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Середній розмір декретних допомог від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області зріс на 20% за підсумками липня

Прес-реліз від 28.08.2021 р.

Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області за підсумками липня 2021 року склала 333,54 гривні. Це на 20%, або на 56,68 гривень більше, ніж у тому ж місяці минулого року. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Нагадаємо, розмір допомоги по вагітності та пологах залежить від середньої заробітної плати застрахованої особи. Фонд фінансує цей вид матеріального забезпечення у сумі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу.

Також одні з найбільших сум виплат за кожен день декретної відпустки фінансуються управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області для працівниць Богуславського (415,97 грн), Бориспільського (392,56 грн), Броварського (357,57 грн), Іванківського (368,67грн), відділення у місті Славутич (380,11 грн), Києво-Святошинського (350,32грн), Обухівського (351,81 грн) і Яготинського (359,57 грн) відділень.

Загалом упродовж минулого місяця управління прийняло на фінансування заяви-розрахунки для виплати декретних допомог на суму понад 17,5 млн гривень.

Зверніть увагу, дата фінансування декретної допомоги прямо залежить від дати подання роботодавцем заяви-розрахунку на виплату коштів працівнику. Слідкувати за станом надання матеріального забезпечення застраховані особи можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund.

Нагадаємо, ФССУ фінансує зазначену допомогу для всіх працюючих жінок за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах. У загальних випадках її тривалість складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

Додатково до основного може видаватись листок непрацездатності тривалістю 14 календарних днів, який також підлягає оплаті за рахунок коштів Фонду. Такий листок непрацездатності видається в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді.


Опубліковано: 30 серпня 2021 року
Поділитися