Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Підсумки профілактичної роботи проведеної у 2021 році

Минулого року страховим експертом з охорони праці проведено 7 планових перевірок стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці. За результатами перевірок виявлено 50 порушень законодавства про охорону праці, внесено 7 подань роботодавцям. Крім того, складено 1 протокол про адміністративні правопорушення за несвоєчасне надання повідомлення про нещасний випадок на виробництві.

Під час кожного відвідування підприємства страховим експертом з охорони праці поширювався запозичений досвід на інші підприємства та організації шляхом проведення семінарів або надання рекомендацій роботодавцям. Крім того, ним надано 143 консультації суб’єктам господарювання, в т. ч. з приводу невідкладних заходів щодо зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, на підприємствах Київської області. Взято участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2021» та семінарах з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності населення.

У засобах масової інформації розміщено 30 публікацій з питань охорони праці. Надано рекомендації: стосовно розробки документів, надання  зразків документів з відповідною консультацією (робоча документація з охорони праці на підприємстві – накази, інструкції, Положення, переліки, документи розслідування НВ тощо), які повинні діяти у межах підприємства та встановлювати правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, робочих місцях відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці, впровадження яких допоможе ефективно функціонувати СУОП, щодо ефективного використання ЗІЗ, в організації пропаганди безпечних методів праці серед працівників на 13 підприємствах.

Взято участь у проведенні семінарів, круглих столів, у заходах із надання допомоги роботодавцям в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці, у роботі комісій з питань охорони праці підприємств та з перевірки знань із питань охорони праці, у розробленні нормативних актів з охорони праці, виконанні інших профілактичних заходів для досягнення встановлених нормативів безпеки та підвищення існуючого рівня охорони праці на підприємствах.

Опубліковано: 22 лютого 2022 року